PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Nje konkurs qe rrezikon jeten....

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Nje konkurs qe rrezikon jeten.... Empty
MessaggioTitolo: Nje konkurs qe rrezikon jeten....   Nje konkurs qe rrezikon jeten.... EmptyLun Lug 18, 2011 6:29 pm

Ne Kine po zhvillohet nje konkurs sa i pazakonte po dhe aq i rrezikshem.Behet fjale per terhqje bletesh mbi trupin njerzor ne sasi dhe ne kohe...Vendi i pare deri tashti mbahet nga nje kinez 20 vjecar Li Kongjijang,, i cili brenda nje ore grumbulloi mbi trupin e tij 26 kg blete .Kurse rekordin Gines ne kete lloi konkurence midis bleterritesve thuhet qe mba nje amerikan,Mark Bincanello me 39.6 kg blete te terhequra mbi trupin e tij.


Nje konkurs qe rrezikon jeten.... Chinese%2Bcontestants%2Bcover%2Bthemselves%2Bin%2Binsects%2Bfor%2B%25E2%2580%2598bee%2Bbearding%25E2%2580%2599%2Bcompetition%2B%2B%2B3
Kinezi Li Kongjijang me 26 kg blete mbi trup (rekord stinor)


Nje konkurs qe rrezikon jeten.... Chinese%2Bcontestants%2Bcover%2Bthemselves%2Bin%2Binsects%2Bfor%2B%25E2%2580%2598bee%2Bbearding%25E2%2580%2599%2Bcompetition%2B%2B%2B1

Mark Bincanello me 39.6 kg blete mbi trup
(rekordi gines)

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Nje konkurs qe rrezikon jeten....
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: