PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 10 zezaket

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

10 zezaket Empty
MessaggioTitolo: 10 zezaket   10 zezaket EmptyLun Lug 06, 2009 4:59 pm

Ishin 10 zezake dhe gjejne llamben e Aladinit.U thote xhindi ca deshire keni secili?I pari thote une nje deshire te madhe kam me bej te bardhe.Keshtu dhe i dyti ,i treti... I fundit po rrinte ne nje cep dhe po qeshte me te madhe
Po ti ca deshire ke i thote xhindi?
Beji te nente zezake prape.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
loved girl

loved girl

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 28
Location : elbasan

10 zezaket Empty
MessaggioTitolo: Re: 10 zezaket   10 zezaket EmptyMar Ago 04, 2009 6:29 pm

KESULKUQJA DHE UJKU
nje dite kesulkuqa po ikte te gjyshja dhe rruges takon ujkun qe ishte i fshehur mbas nje ferre.dhe e pyet.-o ujk pse i ke veshet kaq te medhenje?te te degjoj ty moj kesulkuqe dhe hidhet ne nje ferre tjeter ujku.ajo e pyet perseri:-pse i ke syte kaq te medhenje?te te shoh ty moj kesulkuqe dhe hidhet perseri ne nje ferre tjeter ujku.ajo e pyet perseri:-pse i ke dhembet kaq te medhenje?ai i thote:-oj kesulkuqe do me lesh ta bej rehat . jam lli tuj qesh
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
 
10 zezaket
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: