PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 leket e humbura

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

leket e humbura Empty
MessaggioTitolo: leket e humbura   leket e humbura EmptyLun Lug 06, 2009 5:09 pm

Nje burre futet ne nje banke dhe pyet;
-kujt i kane humbur nje tuf me leke?
Ne ate moment afrohen nja 4 persona duke i thene(me kane humbur mua njeri me kane humbur mua tjetri)
Dhe ky burri i pergjigjet;
-Jo per gje,por gjeta llastikun ne toke..

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
leket e humbura
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: