PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

  Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

 Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë Empty
MessaggioTitolo: Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë    Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë EmptyVen Dic 02, 2011 8:14 pm

 Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë Uje


Ja me cfar e justifikojne homoseksualitetin ne Peru!

Në Peru, një kryetar bashkie deklaroi se uji i çezmës që pinë qytetarët e bashkisë që ai drejton, është fajtor për numrin gjithnjë e në rritje të burrave Homoseksualë.
Ndoshta arsyetimi më i çuditshëm, që mund të jetë dhënë ndonjëherë lidhur me numrin, gjithnjë e në rritje të meshkujve homoseksual në Peru, ishe ai i dhënë prej kryebashikakut Jose Benitez. Benitez, akuzoi ujin e pijshëm si shkaktarin kryesor të shtimit të homoseksualëve, pasi sipas tij: “Uji i pijshëm, i pasur me minerale të shumta, është bërthama e rritjes së homoseksualëve në Huarme të Perusë”.
Deklaratën e çuditshme, kryebashkiaku e bëri gjatë procesit të krijimit të një projektplani për shfrytëzimin e burimeve për ujë të pijshëm. Gjatë këtij projekti, studiuesit vunë re se uji i njërit prej burimeve kishte përqindje të larta stronciumi.
Uji i pijshëm për bashkinë e Huarame-s, vjen nga qyteti Tabalosos, ku banojnë mbi 14,000 homoseksual.
“Fatkeqësisht, stronciumi dobëson dhe pakëson hormonet e mashkullit, kështu papritur do të gjendemi si Tabalosos-ët dhe shumë qytete të tjera, ku përqindja e homoseksualizmit janë në rritje”, deklaroi me plotë vetëdijen kryebashkiaku Peruanes.
Por, argumentet e dobëta të tij, janë hedhur poshtë nga dekani i Kolegjit të Kimisë Farmaceutike, në Lima, Castro Rodriguez.
Dekani pohoi se përqindjet e larta të stronciumit në ujin e pijshëm, mund të shkaktojnë kancer në kocë dhe anemi, por kurrsesi homoseksualitetin.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Kujdes! Uji i çezmës mund t’ju kthej në homoseksualë
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: