PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 Shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri...

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri...   Mer Lug 15, 2009 5:05 pm

01. Tani qe po lexon këtë, kishe vetëm një person ne mendje te gjithë kohën...
02. Do beje çdo gjë për te...
03. Kupton qe gjithmonë buzeqesh me vete kur mendon për te
04. Emocionohesh vetëm nga aroma e tij/saj
05. Fillon të mendosh gjithmonë e me shumë për te
06. Fillon te degjosh këngë te lehta
07. Kur sheh atë, nuk i ve re njerëzitë e tjerë përreth teje
08. Kur degjon zërin e tij/saj...buzeqesh pa asnjë arsye
09. Kur mendon për te zemra te rreh gjithmonë e me shpejt
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
11. Ecen shumë ngadalë kur je me te
12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh


1. mendon gjithmon per te
2. gjithmon shikon rrotull se mos ai eshte diku aty
3. te iken oreksi
4. nuk e ke mendjen ne muhabetet e njerezve qe flasin me ty por ne mendjen tende eshte vetem ai
5. bene gjithcka per te
6. qan kur nuk e shikon
7. behesh shume nevrike kur e shikon me dike tjeter
8. ndryshon sjelljen tende qe ti pelqesh atij
9. rri me ore te tera ne pasqyre qe ne syte e tij te jesh e vetmja bukuroshe
10. do te rrish vetem prane tij
11. skuqesh shpejt kur flet
12. dhe e shikon gjithmone ne sy

Tani testoni veten

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
Shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri...
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: