PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 kur shoqeria kthehet ne dashuri?

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: kur shoqeria kthehet ne dashuri?   Mer Lug 15, 2009 5:52 pm

Mendoni se mund te lind nje ndjenje dashurie nga nje raport miqesie?
Nese po, do te sakrifikoje shoqerine per te qen i/e drejt-i/e sinqerte me vetveten ???

Nese po, duke konsideruar shkembimin e ndjenjave dhe refusimin qe mund te merni, jepni mendimin tuaj!!!

Jane te mirepritura edhe eksperiencat personale...

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
dreamer girl

avatar

Femmina Join date : 16.07.09
Age : 28
Location : el-tr

MessaggioTitolo: Re: kur shoqeria kthehet ne dashuri?   Gio Lug 16, 2009 5:08 pm

Varet se cfare shoqerie ke me djalin/vajzen pretendente.
Pse te mosh ndodh, biles ne shoqeri e njohin njeri-tjetrin me mire dhe
e pelqejne per ato te mira dhe te keqija qe i njohin njeri-tjetrit, qe
ndryshe nuk e ke ate mundesi, duhet te lidhesh qe t'a njohesh shume
mire. (mos me thoni qe edhe pa u lidhur mund t'a njohesh njeriun, sepse
cdo gje ndryshon me pas).
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
 
kur shoqeria kthehet ne dashuri?
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: