PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 sms humoristike

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:39 am

zemra e femres eshte gure, hyre brenda e s'del me kurre...
Zemra e mashkullit eshte hotel, kush ka qef hyn e del.

Nuk me zinte gjumi....dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare
ishte? Fytyra jote... buzeqeshja jote...gjithshka e jotja...sa e
frikshme!!

Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht.

Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku te fshihem?

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:39 am

Dashuria, dashuria, semundje nga lashtesia,
Çdo semundje dergon nje njeri ne shtrat,
Por dashuria 2, o zot ç’mekat !!!

Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak....

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:41 am

njoftojme qe kane rrembyer Berlusconin
ne kembim duan 3 milion euro perndryshe i vene flaken...
bashkohu dhe ti me ne,tashme jan grumbulluar 38 litra benzine....

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:42 am

Horoskopi 2009 Puna: Yjet te qeshin. Para: Yjet te qeshin. Seksi: Yjet po shkrihen se qeshuri!
E di ,i dashur , po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te
mungon , vendosa te ta blija , hyra brenda por kasapi me tha:-Me vjen
keq por trute jane mbaruar !!!
Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !Për këtë u mendova
gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem që s'dua të të shoh më-I THA
LEPURI LAKRES DHE E HENGRI

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:44 am

Kur eshte ftohte veç ti me ngrohe,ne vape veç ti me freskon.Ke
lindur ti per mua,perveç teje tjeter s'dua!Se besoja asnjehere,se do
dashuroja nje kondicioner...

+Syte e saj shkelqenin ne erresire,i kapa gjoksin,ajo u trondit,i hapa
kembet,ndjeu kenaqesi.Ishte hera e pare qe milja nje lope...

+Me force do te hyj ne shtratin tend,do te bej te bertasesh te ulerasesh,te ndjesh lodhje.Mos u tremb...Jam...Gripi...

+Kete nate kisha nevoje per ty...te kerkoja me padurim!
Doja te te ndjeja mbi trupin tim te brisht dhe te zhveshur....
Doja te ndjeja ngrohtesine tende,aromen tende.....
Po ku ishe futur moj batanije dreqit...

+Unë dhe ti nën hije të mollës.Kishim rënë në dashuri,
Me mallëngjim shikonim qiellin.Kur na ra një glasë përmbi...
+Naten me yje te prita un ty,
kanace te shtypura te mblidhnim te dy,
te prita, te prita sa doli hena
pastaj e kuptova qe s'te linte nena.
Pergjigje s'durova qe te me kthesh,
ndaj.......nenen ku ta kesh....
+Merre embelsisht ne duart e tua
dhe ferkoje . . .
me pas fute ne vrime
Nese nuk hyn
lepije pak me gjuhe . . . butesisht
Nuk e kuptoj,
akoma s'ke mesuar te qepesh?
+Nese jata jote eshte e erret mos u pezmato ,vetem lutu...Nese edhe
pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret.mos u bej idiot...
SHKO NDIZ DRITEN...
+Alienet kane pushtuar token dhe po rrembejne ter qeniet me
inteligjente te globit.... Shpejt fshihu se na flliqe ! ! !
+I kerkova zotit bar, dhe me dha nje fushe...
I kerkova zotit uje dhe me dha detin....
I kerkova zotit numrin e nje shtrige te shemtuar,
dhe me dha numrin tend...
+Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
E di cfare ishte?
Fytyra jote... buzeqeshja jote...
gjithshka e jotja...sa e frikshme!!!
+Spo kuptoj si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te marr
por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni
ndodhet lart ne peme!!!
+Sa here qe ti te ndjehesh keq,e zemra jote te mbushet me zemerim,e nga
syte e tu te bukur te dalin lot,une do te jem aty duke shitur
facoleta.Paguaj nje,merr dy...
+Personat te cileve ia dergoj kete sms
per ti uruar Shen valentinin jane terheqes,gjenial,tmerresisht seksi
....ah meqe ra fjala......
....Gezuar Krishtelindjet....
+Dergoja kete sms personave qe pelqen me shume
qe sipas teje jane simpatik inteligjent...
nese ben te kunderten do kesh dhimbje barku...
opsss....me fal i second sa te shkoj ne wc...
+Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje konkluzion...
ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !
+Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, nga ju c'kemi?...
+Ishim ulur te dy ne ballkon
une po haja buke me gjalpe
ti e haje me gjize
aty verdalle kaloi nje mize
Une haja gjalpin, ti gjizen
ishim aq te dashuruar
sa kishim ngrene edhe mizen...
+Ç'do gje mori fund , me ne te dy
nuk kemi pune bashke .
U mendova gjate dhe vendosa
eshte vendim i drejte .
Te betohem , gjithçka mori fund
I tha lepuri lakres edhe e hengi ate...
+Policia po kerkon nje person seksi,inteligjent dhe te bukur.Ti mos u bej merak se ste gjen gje,po une e shkreta ku te futem?...
+E di e dashur , kur po kaloja prane vitrines se nje dyqani , me shkoi
mendja te te ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha :- Me vjen keq ,
por trute jane mbaruar .
+Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar ne?...Mos qaj te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin...
+Po te ishe hene do te behesha diell,
po te ishe det do te behesha qiell,
po ç'faj kam une qe te behem hale,
te pershtatem ty si m** qe je...
+Neser eshte dita e zbukurimit te qytetit.
Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia...
+O vajze prit nje minute,mos kujto se jam hajdut,vellait e kam skafist
,ndersa une jam xhepist,kam nje vile me tre kate,kam edhe nje
limuzin,por s'kam lek ti hedh benzin.
T'qafsha ty jam djale i vetem,po s'besove pyet vellain tjeter,o jeta ime,o yll i botes,
kur te kujtoj ty harroj ti hedh bar lopes...
+Marr fjalorin dhe e hap
Per te gjetur fjalen "trap"
Aty flitej per ca du
Qe u lidhkan me nje hu.
U lundroka lehte e lehte
Ne daç poshte ne daç perpjete
Pra u dashka fort ky mjet
Qe shkon lumit gjithe lezet.
Por nje gje, une dot s'po e kap
Pse na vjen keq, kur na thojne" trap"?...

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:45 am

Provoje futet apo jo?
Hajde nje here, oh s'me futet.
Shtrengohu pak
Oh s'futet joo
Me fort
Jo se nxe, me jep nje kepuce tjeter lol

Tere naten s'kam vu gjume ne sy
Tere naten e kam pas ftohte pa ty
Tere naten ne shtrat te kam kerkuar ty
Ku mbete?
Pixhama ime.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:46 am

Prej se ike
me le ne vetmi
me le kafen pa e pi
me le gazeten pa e lexu
televizionin pa e shiku
a e di sa shume jam
duke vuajt per ty
moj e dashura energji elektrike

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 8:47 am

kur te pashe nga larg e kuptova se sa e bukur ishe
kur te pashe nga larg e kuptova se sa te kisha deshiruar
kur te pashe nga larg e kuptova qe ishe personi qe prisja
kur u afrove kuptova qe me duheshin nje pale syze...ene me numer te madh .

Eshte erresir dhe po mendoja per ty
per buzet e tua,per hunden tende,per syt e tu
uuuuuuu sa frik .

Vendos buzet mia mbi te tuat ,per te marre ndoshta jeten , cmrekulli!!!

"Ej cben"-Me pyet nje ze ne rremuje,une ngre syte , heq buzet nga shishja

dhe them duke qeshur:

"JA PO PI UJE"

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 9:00 am

Kur trishtimi pushton jeten tende...

Kur hidherimi pushton zemren tende...

Kur syte e tu te mbyten nga lotet

Une do te jem aty duke shitur facoleta...
Bli 3 cope , nje e ke falas!!!


Kur te kujtohesh se je vetem , ktheje koken dhe do shohesh se ka te tjere si puna jote...

Kur te shohesh se njerezit perreth teje po largohen , ti mos ki frike nga vetmia.....

.... dhe kur me ne fund heshtja te mbizoteroje...

vjen fatorino:-Ej zbrit nga autobuzi eshte stacioni i fundit!!!te shikoja me sy te zgurdulluar dhe dal nga dal fillova te te prek,te
zhevesha me kujdes dhe ne vaske perfunduam..nen avujt e ngrohte te ujit
kudo me prekje,aroma jote me kundermonte,ti me beje te enderroja,ti me
sillje pasterti e kenaqesi ashtu sic dua un ...OH I DASURI IM SAPUN

Kur Zoti zbriti ne toke qe t'iu falte njerezve bukurine dhe inteligjencen,ku ishe fshehur ti?????

Gjithçka mori fund,ne të dy nuk kemi më punë bashkë !Për këtë u mendova
gjatë dhe është vendim i drejtë,të betohem që s'dua të të shoh më-I THA
LEPURI LAKRES DHE E HENGRI

SYTE E TU PELLGJE TE NDOTUR

SYTE E TU THJESHT NJE MARREZI

MOS E DHENTE ZOTI

QE NE ATO DY PELLGJE TE TRETEN SYTE E MI....!!!!


Te stoli i prishur, i dashur, po te pres une ty

qe te vish e pastaj , ta rregullojme te dy !!!!


E di , i dashur , kur po kaloja prane vitrines se nje dyqani , me shkoi
mendja te te ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha : - Me vjen keq ,
por trute jane mbaruar .


Spo kuptoj si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te marr
por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni
ndodhet lart ne peme!!!

Nga kopeshti zoologjik u larguan 3 majmune dy i kapi policia por te
tretin se gjejne dot ,me jep 10.000000......0000000 euro te mos tregoj
ku fshihesh !

Nje gomar shetit ne livadh,kush nuk ka dashuri eshte shoku i tij

Nje burre fatlum eshte ai qe ben me shume para se sa i harxhon gruaja; nje grua fatlume eshte ajo qe ka nje burre te tille

Nje burr i thot shokut te tij qe esht krenar ndaj gruas se tij dhe i
thot se e kam gruan si engjell ,shoku i thot lum si ti po un qe e kam
akoma gjall.


Ne Mbremje Nuk Ha Sepse Mendjen E Kam Tek Ty
Pastaj Gjumi Sme Ze Sepse Kam Uri !!!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
loved girl

avatar

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 11:12 am

ca pik shiu ran mbi qelq, jam lli tuj qesh
dhe un per ty sec ndjeva mall,
jetojme te dy ne nje qytet
mire UN po ti cne GJALL geek
-Nje here dashurova nje djale kot se koti
dhe zemren ia fala atij Very Happy IDIOTI geek
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
loved girl

avatar

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 12:39 pm

TE HENEN me takove
TE MARTEN nje tjetre i propozove
TE MERKUREN i the asaj te dua
TE ENJTEN te njejten gje me the dhe mua
TE PREMTEN me nje tjeter te pash
TE SHTUNEN asnje fjale nga inati ste thash
TE DIELEN falje kerkove
TE HENEN perseri lojen fillove.
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Lug 23, 2009 1:52 pm

loved girl ha scritto:
TE HENEN me takove
TE MARTEN nje tjetre i propozove
TE MERKUREN i the asaj te dua
TE ENJTEN te njejten gje me the dhe mua
TE PREMTEN me nje tjeter te pash
TE SHTUNEN asnje fjale nga inati ste thash
TE DIELEN falje kerkove
TE HENEN perseri lojen fillove.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Ven Lug 24, 2009 1:31 pm

të ndjej ne fytyre të ndjej ne krah të ndjej ne kembe të ndjej kudo a mushkojne e dreqit çdo të të punoj....

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Ven Lug 24, 2009 1:36 pm

Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora, une të kam dhe ste
leshoj dhe pas vetes të shtrengoj. për miken time me besnike ty moj leter higjenike.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Ven Lug 24, 2009 1:37 pm

Futesh ne dhomen time të erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
të pelqen me shumë e fillon të thithesh. Ahh mus
hkojne e mallkuar.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Mer Set 01, 2010 12:50 pm

BUKURIA

bukuria jote
ne merak me vuri
une te pres ke dera
ti hidhesh nga muri

Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Mer Set 01, 2010 12:54 pm

Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Vdekshi qe te dy...!!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Mer Set 01, 2010 12:57 pm

*
*
*
*
*
*
*

Re: Sms humoristike

Mesazh nga Vizitor prej Wed Sep 16, 2009 3:50 pm
1. Un me "shokun" tim
rrinim ne oborr
ai "Te dua shpirt"
e un "ik o qorr" !

2. Dashurova dy sy,
Por smu dhan kurr ne jet,
Enderrova nje enderr
Po su be kurr realitet,
Kerkova nje rrahje zemre,
Por srrahu kurr per mua,
Me ne fund e mora nje rrahje
Nga grushtat e tua

3. Syri yt i bukur,
Vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe,
Vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke,
Vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras,
Vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje,
Krah per krahu me ty
Vdeksh ti ishallla.
Dhe ai bashk me ty (AHAHA) hahahhahaha

4. Ca plumba kallashi rane mbi qelq
dhe une per ty sec ndjeva mall
jetojme te dy ne nje qytet
mire une po ti c'ne gjalle?


Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Mer Set 01, 2010 12:58 pm

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
bella stelaFemmina Join date : 02.09.10

MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   Gio Set 02, 2010 11:21 pm

po nga i gjen kto poezi moa aman.je talent fare je
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: sms humoristike   

Torna in alto Andare in basso
 
sms humoristike
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: