PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 spot promocional

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: spot promocional   Gio Lug 23, 2009 9:03 am

Amita sjell jete,jeta eshte sport,sporti eshte
shkolle,shkolla ka femra,femrat jane seksi,seksi sjell dhe siden,me mir
mos e pi amiten

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: spot promocional   Gio Lug 23, 2009 9:05 am

Me fytyren tende ke sjelle nje rreze dielli ne kete dhome te zbrazet.”
“Me buzeqeshjen tende ke ndezur zemren time dhe duke pare syte e tu djej nxehtesi.”
“Kucke, do ikesh se jemi ne Gusht.

__________________

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: spot promocional   Gio Lug 23, 2009 9:09 am

Afrohu !

Mos ki frike !

Uli pantallonat dhe ulu mbi mua , shfryu sa te mundesh dhe kenaqu !!!

E jotja perjete : WC-ja !!!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: spot promocional   Gio Lug 23, 2009 9:11 am

Ishte vetem nje cast, u pame , u pelqyem dhe vetem pas 30 min perfunduam ne shtrat. Une ne shtratin tim dhe ajo ne te sajin

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: spot promocional   Gio Lug 23, 2009 9:15 am

Nese nuk beson tek dashuria ne shikim te pare, KUJDES! Do kaloj serisht pran teje.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: spot promocional   Ven Lug 24, 2009 1:27 pm

të shikoja me sy të zgurdulluar dhe dal nga
dal fillova të të prek, të zhvesha me kujdes dhe ne vaske
perfunduam..Nen avujt e ngrohte të ujit kudo me prekje, aroma jote me
kundermonte, ti me beje të enderroja, ti me sillje pasterti e kenaqesi
ashtu sic dua un ... OH SAPUNI IM I DASHUR.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: spot promocional   

Torna in alto Andare in basso
 
spot promocional
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: