PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 titaniku

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

titaniku Empty
MessaggioTitolo: titaniku   titaniku EmptyLun Set 07, 2009 2:42 pm

Kapiteni i Titanikut mbledh te gjithe ekuipazhin dhe pasagjeret dhe ju
thot: Kam dy lajme ,nje te mire dhe nje te keq,cilin doni ta degjoi se
pari. Pasagjeret pergjigjen : te keqin shoku kapiten te keqin ....!!!
Kapiteni : Mbas disa qastesh do te per...plasemi dhe do vdesim te
gjithe .!!! -Te gjithe pushojne ,fillojne ulurimat ,kur njeri si me
guximtare pyet: Po lajmi i mire si eshte ? Kapiteni: Do marrim 8 cmime
Oscar!!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
titaniku
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: