PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 oficeri

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

oficeri Empty
MessaggioTitolo: oficeri   oficeri EmptyLun Set 07, 2009 2:49 pm

Nje Oficer marine kthehet ne shtepi pas dy vjet mungese dhe e gjen
gruan me nje femije te porsalindur ne gji. I nxehur jashte mase filloi
te kerkoje llogari: - Mos ishte gje Hasani , shoku im me i ngushte? -
Jo. -Mos ishte Hyseni ai shoku im i shkolles? -Jo. -Po kush nga shoket
e mi e beri kete gje? -Pse vetem ti paske shok mo?

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
oficeri
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: