PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 Berisha rrzohet

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Berisha rrzohet Empty
MessaggioTitolo: Berisha rrzohet   Berisha rrzohet EmptyGio Ott 07, 2010 4:20 pm

Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
I pari fëmij tha, un dua një kallam peshku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty !!!
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
Berisha rrzohet
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: