PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Nastradini dhe Gomari

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Nastradini dhe Gomari Empty
MessaggioTitolo: Nastradini dhe Gomari   Nastradini dhe Gomari EmptyGio Ott 07, 2010 4:22 pm

Ishte nje here nastradini dhe gomarin.
Nastradini ka dal ne qytet dhe i ka tretur gomari.
Ska dit cfar te ben, ka shkuar ne nje hotel dhe ka hyr poshte nje krevati.
Ka ardhur nje grua edhe nje burr, ato jan dasht shum e shum, burri i ka then grus ne syt e tu e shoh gjithe boten!
Ka dal nastadini prej poshte krevatit dhe i ka then po gomarin tem a po e sheh kun?
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Nastradini dhe Gomari
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: