PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 universal soldier

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

universal soldier Empty
MessaggioTitolo: universal soldier   universal soldier EmptyMar Ott 26, 2010 5:08 pmgoogle_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);


Kur terroristët kërcënojnë boten me katastrofë bërthamore, shpresë e vetme në botë është që të ringjalle Universal Soldier Luc Deveraux. I riarmatosur  dhe i riprogramuar, Deveraux duhet të marrë një ndëshkim te drejtë  nga origjinal universal dhe një tjetër të gjeneratës “UNISOL”.


Linku Tjeter |zShare|Megavideo|


Shkarkoje |Fileserve|


IMDB:http://www.imdb.com/title/tt1288403/

Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
universal soldier
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: filmat me te fundit :: shkarko filma falas-
Vai verso: