PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 Plaka dhe vajza

Andare in basso 
AutoreMessaggio
artoni
junior dreamer
junior dreamer
avatar

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 26
Location : kosove

MessaggioTitolo: Plaka dhe vajza   Gio Dic 16, 2010 10:26 pm

plaka dhe vajza

Kish qenë nje plakë dhe nje vajze duke hecur rruges.
Pastaj andej pari kaloi nje njeri i huaj me vrap.
Ai duke vrapuar e rrezoi vajzen dhe i tha vajzes"sorry".
Kur i huaji shkoi plaka i tha vajzes:-edhe te rrezoi edhe te tha sorrë
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo https://www.facebook.com/Epabesushme
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: Plaka dhe vajza   Gio Dic 16, 2010 11:02 pm

hahahhaha kjo qe e bukur jam lli tuj qesh jam lli tuj qesh jam lli tuj qesh

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
Plaka dhe vajza
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: