PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 4.3.2.1

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

4.3.2.1 Empty
MessaggioTitolo: 4.3.2.1   4.3.2.1 EmptyMer Gen 05, 2011 5:01 pm

Ndërkohë që Jo është e bllokuar në punën e saj në supermarket, shoqet e saja janë duke bërë një jetë aventuriere, secila në mënyren e saj: Cassandra po shkon në New York që të takojë të dashurin e saj të internetit; Kerrys po merr pjesë në fushatën për lirinë e gruas dhe Shannon po shkon të takojë krijuesin e saj. Por fati do ti trokasë në derë. Këto 4 vajza do të kalojnë 3 ditë që s’do ti harrojnë, në 2 qytete të ndryshme… me shpresën që do dalin gjallë nga e gjithë kjo.
Linku Tjeter |zShare|MegaVideo|DivXden|
Shkarkoje |Fileserve|MegaUpload|
IMDB : http://www.imdb.com/title/tt1514041/
4.3.2.1 4_3_2_10_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
4.3.2.1
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: filmat me te fundit :: shiko filma online-
Vai verso: