PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

  Hajduti

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

 Hajduti  Empty
MessaggioTitolo: Hajduti     Hajduti  EmptyGio Gen 20, 2011 7:57 pm

Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin
E para: Une kam qef ta bej me nje kinez
E dyta: Une kam qef ta bej me nje zezak
E treta: Une kam qef ta bej me nje shqipetar

Pasi kishi plotesuar deshirat ato takohen per te diskutuar se kush ishte kenaqur me shume

E para: Ai kinezi e kishte te vogel po piu nje caj kinez edhe me kenaqi gjithe naten
E dyta: Ai zezaku e kishte te madh, dhe une sjam kenaq ndonjehere aq shume
I vjen rradha kesaj te tretes qe kishte shku me shqipetarin.
Po ti cfare bere i thone?

Une isha tere naten verdalle, shkuam edhe ne nje restorant ku hengrem pica dhe pime vere (keto dy te tjerat: Sa i mire shqiptari!).
Po ce do -thote e treta- se kur vajtem ne shtepi me lidhi te krevati e me vodhi gjithe shtepine...

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
Hajduti
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: