PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 polici dhe lavatricia

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

polici dhe lavatricia Empty
MessaggioTitolo: polici dhe lavatricia   polici dhe lavatricia EmptyGio Gen 20, 2011 10:17 pm

ishte i polic hyri ne dyqan dhe pyeti: sa kushtin kjo lavatricja?
shitesi i tha se nuk i shitej gje policeve.iku polici ne shtepi dhe nderroi rrobat, hyri ne dyqan dhe i tha shitesit:sa kushton kjo lavatricja?
shitesi i tha: zoteri ju than
me dhe me pare se nuk i shesim gje policave.dhe polici i thote po tani nga e kuptove se isha polic?sepse ajo eshte frigorifer!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
enxhi biraku

enxhi biraku

Femmina Join date : 25.12.10
Age : 26
Location : elbasan

polici dhe lavatricia Empty
MessaggioTitolo: Re: polici dhe lavatricia   polici dhe lavatricia EmptyMar Mar 15, 2011 7:01 pm

Nje djalosh vajti ne nje dyqan dhe pasi pa nje shitese te re e pyeti:
- Zonjushe, a keni topa pingpongu?
- Jo - ju pergjigj ajo.
Djaloshi e pyet perseri:
- Po topa pingpongu a keni?
- Jo pra ju thashe - ju pergjigj ajo.
- E mire, - i thote djaloshi, - nëm nje top pingpongu.
Torna in alto Andare in basso
enxhi biraku

enxhi biraku

Femmina Join date : 25.12.10
Age : 26
Location : elbasan

polici dhe lavatricia Empty
MessaggioTitolo: Re: polici dhe lavatricia   polici dhe lavatricia EmptyMar Mar 15, 2011 7:02 pm

O Zyshe, ca do me thene "I don't Know" ?! - Nuk e di. - Po ne te dinim te zgjuar ty o zyshe... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Torna in alto Andare in basso
Contenuto sponsorizzato
polici dhe lavatricia Empty
MessaggioTitolo: Re: polici dhe lavatricia   polici dhe lavatricia Empty

Torna in alto Andare in basso
 
polici dhe lavatricia
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: