PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 fraza dashurie

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: fraza dashurie   Ven Lug 03, 2009 4:04 pm

E mora telefonin ne duar e dija se je ti por u pergjegja;dhe zeri yt i embel me gezoj...kisha frik te thoja te dua,kisha frik t'tregoj se me ke mungu,por kjo frike befas kaloj kur fjalet e tua i degjoj....me the se ke dalur dhe se po te mungoj,se gjdo vend ku shkon mua me kerkon...ahhhhh sa veshtir larg te jemi,edhe zemren te lenduar e kemi..bisedua aq shum me shum se qdo here tjeter fjalet qe mi the s'mundem ti shkruaj ne leter,,,veq e di se shum po te mungoj,,e din zoti sa te dashuroj..sonte qajm te dyt,ti per-mua,e une per -ty,,sna kupton askush sa shume duhemi une e ti...i miss you baby[you shoul'd be there whith me]

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: fraza dashurie   Mer Lug 15, 2009 5:24 pm

.2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
1 shikim,2 sy te dashuruar......
2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: fraza dashurie   Mer Lug 15, 2009 5:27 pm

Te dua ne mengjes
te dua naten vone
te dua se je si yll
S TE DUA pergjithmone

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: fraza dashurie   

Torna in alto Andare in basso
 
fraza dashurie
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: