PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Mekaniku - THE MECHANIC

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Mekaniku - THE MECHANIC  Empty
MessaggioTitolo: Mekaniku - THE MECHANIC    Mekaniku - THE MECHANIC  EmptyDom Feb 13, 2011 1:09 pm

Mekaniku - THE MECHANIC

Mekaniku - THE MECHANIC  29lxmc3Lloji i filmit:Aksion, peripeciPremiera Zyrtare:13 Janar 2011
Premiera në Titrashqip.net:2 Shkurt 2011

Regjia:Simon WestSkenari:Richard Wenk , Lewis John CarlinoAktorët:


Jason Statham , Ben Foster , Donald Sutherland , Tony Goldwyn , Jeff Chase , Mini AndenPërktheu:CoLd FiRe™Rreth filmit:Jason Statham është një vrasës me pagesë (hit-man më me kuturë) që egzekuton sipas porosive. Vrasjet e tij bëhen me urdhërin e një kompanie, synimet e së cilës nuk janë të çarta, por paratë që paguajnë janë shumë. Kur mentori dhe miku i tij i ngushtë (Donald Sutherland) vritet, ai vë në punë veten e tij që të gjejë fajtorët dhe të hakmerret për të. Gjërat ngatërrohen akoma më tepër kur djali i të vrarit (Ben Foster) i afrohet atij në mënyrë që të gjejnë sëbashku fajtorët dhe të hakmerret. Edhe pse punon gjithmonë i vetëm, nuk do të kundërshtojë ndihmën e djaloshit entuziazt por të papërvojë dhe sëbashku... do të vrasin njerëz me duzina.....Mekaniku - THE MECHANIC  2zr2iwp

Mekaniku - THE MECHANIC  111jgv8


Mekaniku - THE MECHANIC  2qds66q


_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Mekaniku - THE MECHANIC
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: filmat me te fundit :: shkarko filma falas-
Vai verso: