PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista UtentiRegistratiAccedi

Condividi | 
 

 sms dashurie

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: sms dashurie   Ven Lug 03, 2009 4:12 pm

shkruani sms te qe ju dergojne ose i dergoni te dashurve tuaj in love

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Ven Lug 03, 2009 4:13 pm

Të kam enderruar.

Mbi dritare nata derdh qetsine
dhe shiu i furishem shoqeron vetmine.
Lart ne qiell te erret dy sy shkelqejne
një zemër te vetmuare mbushin shprese.
Heshtja mbreteron...
Dy sy tevegjel ngadalë mbyllen...
një buzeqeshje e ëmbël
vjedhurazi shikon
dhe niset ne kerkim te endrres se saje.
***
Ngadale lundron ne det
dhe ngritet e fluturon ne qiell
me dy sy që shkelqejne atje lartë
buzeqeshja flet.
Nata kalon...
Buzeqeshja mbledhe krahet
dhe kthehet ne qerdhen e vet...
Serish heshta mbreteron...
dhe sytë e vegjel hapen me nxitim
Tani dielli i posalindur ndriqon
" Të kam enderruar,"
një ze tingellon
dhe...
sërish heshtja mbreteron..

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91


Ultima modifica di king of knight il Gio Lug 23, 2009 8:00 am, modificato 1 volta
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Gio Lug 23, 2009 7:59 am

Të dua të pres
Nuk dua të vdes
Me ylzit e natës
Unë të përshëndes

Kujto erën e mali
Kujto erën e lehtë
Kujto zemrën time
Që të don për jetë

Ah sa natë e lumtur
Ah sa natë e qetë
Gjithmon më kujtohesh
Nga ora 12-të

Të dua pa masë
Të dua pa mbarim
Të dua më shumë
Se sa shpirtin tim

Të dua ,të dua
Për ty do të vdes
Por ti a më don mua?
Përgjigje po të pres?


Në këtë fletë të thatë
Të jetë si kujtim
Si emri yt e dashur
Të jetë edhe emri im

E kam një kuti
Me helm të zi
Nëse do të fejohesh për tjetrin
Unë do ta pi

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
loved girl

avatar

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Gio Lug 23, 2009 12:56 pm

PROVIMI
Profesori hyn ne klas
e mbyll deren me nxitim.
Nxirrni nga nje flet te bardhe
sepse kemi detyre me shkrim.
Vajza brune e menduar
nxorri fleten me pertim
se asgje s"kishte mesuar
per kete detyre me shkrim.
Djali vajzen kur e pa
kopjen shpejt e shpejt e shkroi,
dhe vajzes brune qe po rrinte
shume e vetmuar ia dha.
Vajza kopjenshpejte e merr
dhe e hap me nxitim.
Kur e lexon te dua TE DUA SHPIRTI IM te dua
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Gio Lug 23, 2009 1:56 pm

loved girl ha scritto:
PROVIMI
Profesori hyn ne klas
e mbyll deren me nxitim.
Nxirrni nga nje flet te bardhe
sepse kemi detyre me shkrim.
Vajza brune e menduar
nxorri fleten me pertim
se asgje s"kishte mesuar
per kete detyre me shkrim.
Djali vajzen kur e pa
kopjen shpejt e shpejt e shkroi,
dhe vajzes brune qe po rrinte
shume e vetmuar ia dha.
Vajza kopjenshpejte e merr
dhe e hap me nxitim.
Kur e lexon te dua TE DUA SHPIRTI IM te dua

ti ishe kjo vajza me? scratch scratch Laughing Laughing

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
ina mema
moderator
moderator
avatar

Femmina Join date : 19.07.09
Age : 25

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Ven Lug 24, 2009 1:44 pm

tete dashuroje di jo vetem ai qe ka qef te bertase per dashurine e vet:disa e shprehin ndjenjen me fjale e me vepra,disa vetem me vepra dhe ,ndoshta,sa me e heshtur eshte,aq me e forte eshte puc in love vallzim
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
loved girl

avatar

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Ven Lug 24, 2009 7:55 pm

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nuk isha un
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Sab Lug 25, 2009 7:11 am

loved girl ha scritto:
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nuk isha un
wat jam lli tuj qesh e mir pse nxehesh?

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
loved girl

avatar

Femmina Join date : 17.07.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Lun Lug 27, 2009 12:23 pm

nuk po nxehem.pastaj ti nga e kupton qe jam apo jo e nxehur???? geek
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
AL.DO
administrator
administrator
avatar

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 27
Location : elbasan

MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   Lun Lug 27, 2009 12:36 pm

loved girl ha scritto:
nuk po nxehem.pastaj ti nga e kupton qe jam apo jo e nxehur???? geek
Hahaha ja futa kot me.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato
MessaggioTitolo: Re: sms dashurie   

Torna in alto Andare in basso
 
sms dashurie
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: dashuria-
Vai verso: