PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve Empty
MessaggioTitolo: Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve   Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve EmptyVen Mag 13, 2011 9:09 pm

Nje ngjarje qe perseritet nje here ne 50-100 vjet.Kater planete Venusi,Jupiteri,Marsi dhe Merkuri sot me 13 Maj e premte 2011 para lindjes se diellit ne qiellin Australian kane qene te rreshtuar ne nje vije..

.Shume nga phobistet e dates 13 te se premtes e kane quajtur nje dite te zeze,mbasi parashikonin qe sot planeti te ishte mbushur me fenomene te shoqeruara me fatkeqesi.E verteta eshte se asgje nuk ndodhi.

Per te konkretizuar sa me mire,se sa fatkeqesi do te sillte ky fenomen,shkencetaret e krahasojne kete gjoja fatkeqesi me demin qe mund te shkaktoje nje mushkonje qe fluturon brenda nje dhome.

Ja se si ka qene sot kjo pamje mahnitese...

Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve 737028-sun-and-the-solar-system

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Nje shtrirje mahnitese e kater planeteve
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: