PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm

Andare in basso 
AutoreMessaggio
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm Empty
MessaggioTitolo: Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm   Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm EmptyGio Mag 19, 2011 10:07 am

Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm

Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm 18-bllokimi_1805111908_4

Një lojë fshehtas për pak sa nuk i kushtoi shtrenjtë një
vogëlushi kinez.Duke kërkuar vendin perfekt për t'u
fshehur, djaloshi mbeti i bllokuar për tre orë mes dy
mureve në një hapësirë prej 15 centimetrash.

Shokët dhe personat që ndodheshin aty pranë u
munduan ta nxirrnin, por pa sukses. Pas dy orësh ata
lajmëruan zjarrfikësit, të cilët u detyruan të shembnin
një mur në afërsi të djalit në mënyrë që ta shpëtonin,
transmeton TCH.

Pas tre orësh bllokimi, vogëlushi u lirua dhe mësohet se
nuk ka pësuar dëmtime.
Torna in alto Andare in basso
https://www.facebook.com/Epabesushme
 
Fëmija bllokohet në një hapësirë 15 cm
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: