PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Propozimi romantik për martesë (video)

Andare in basso 
AutoreMessaggio
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

Propozimi romantik për martesë (video)  Empty
MessaggioTitolo: Propozimi romantik për martesë (video)    Propozimi romantik për martesë (video)  EmptyGio Mag 19, 2011 10:21 am

Propozimi romantik për martesë (video)

Propozimi romantik për martesë (video)  18-Propoz4

Los Angeles, 18 maj - Një burrë romantik
ishte munduar shumë për t’i propozuar
të dashurës së tij për martesë.

Ai kishte zgjedhur unazën, kishte mësuar
këngën që do i këndonte, kishte përgatitur
fjalimin dhe e dërgoi vajzën e ëndrrave në
vendin ku ishin takuar për herë të parë për ta propozuar.

Në një video të postuar në Youtube, burri
fillon fjalimin e tij para një fast food-i në
një qendër tregtare të Los Angeles. Ai i thotë
vajzës se sa shumë e dashuron dhe i rendit
arsyet se pse duhet ta kalojnë jetën bashkë,
transmeton TCH.

Në këtë kohë afrohet edhe një kitarist
që shoqëron fjalimin me një këngë romantike.

Por, vajza pasi e dëgjon, hedh një vështrim
rreth e rrotull dhe ikën me vrap nga qendra tregtare.
Njerëzit që po shihnin dhe po regjistronin në
telefonat e tyre të gjithë skenën iu drejtuan
zemërthyerit me fraza si “Kjo ishte e rëndë” apo
“S’ka gjë, mos e vrit mendjen”.

Torna in alto Andare in basso
https://www.facebook.com/Epabesushme
 
Propozimi romantik për martesë (video)
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: