PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë Empty
MessaggioTitolo: Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë   Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë EmptySab Giu 11, 2011 10:13 am

Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë Mijëra
turistë vendas dhe të huaj kanë zgjedhur liqenin e Pogradecit për të
kaluar pushimet verore. Shumë familje kanë zgjedhur Pogradecin nisur
nga kushtet e mira që ofrohen kundrejt një pagese të pranueshme dhe të
përballueshme për buxhetin familjar. Turistët thonë se preferojnë
klimën e këtij qyteti ndërsa kostoja ditore nuk është shumë e lartë.
_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Pogradec, klima e freskët dhe liqeni tërheqin turistë të shumtë
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Dedikuar Shqiperise-
Vai verso: