PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Djali britanik që ecën mbi lumin Thames

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Djali britanik që ecën mbi lumin Thames Empty
MessaggioTitolo: Djali britanik që ecën mbi lumin Thames   Djali britanik që ecën mbi lumin Thames EmptyLun Lug 04, 2011 9:52 am

Djali britanik që ecën mbi lumin Thames Magjistari_britanik_ece_mbi_lu


Shumica e magjistarëve janë të aftë për bëma të pabesueshme, por britaniku Dynamo (28 vjecar), emri i vërtetë i të cilit është Steve Frayne, ka mahnitur Britaninë e Madhe, duke ecur mbi lumin Thames në Londër. Në fund e “kapi” varka policore.

Dëshmitarët e habitur okularë ishin të pranishëm gjatë ndërmarrjes që Dynamo e kreu për shoun e tij të ri televiziv “Numer i pamundshëm”.

Siç transmetojnë mediet britanike, në emisionet e ardhshme është paralajmëruar shndërrimi i borës në diamante në malet austriake.

Frayne i ka mësuar këto aftësi nga gjyshi, dhe duke u rritur i ka zhvilluar edhe më shumë, duke i kombinuar me elemente dance e hip hop.


_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

Djali britanik që ecën mbi lumin Thames Empty
MessaggioTitolo: Re: Djali britanik që ecën mbi lumin Thames   Djali britanik që ecën mbi lumin Thames EmptyLun Lug 11, 2011 11:18 pm

Zoti na ruajt nga sherri i ketyre rrencave
Torna in alto Andare in basso
https://www.facebook.com/Epabesushme
 
Djali britanik që ecën mbi lumin Thames
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: