PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Njeriu me lekuren blu

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Njeriu me lekuren blu  Empty
MessaggioTitolo: Njeriu me lekuren blu    Njeriu me lekuren blu  EmptyMar Lug 05, 2011 9:17 pm

Njeriu me lekuren blu  Paul_karason_931860737Paul Karason, 57 vjec nga Madera ne Kaliforni, ka nje karakteristike qe e ben ate unik. Paul e ka lekuren komplet blu. Kjo gje ka 16 vjet qe vazhdon pasi ai tentoi te bente nje ilac vete ne shtepi per te kuruar nje dermatit stresi te krijuar pas vdekjes se te atit. Dhe qe atehere, ai ngjan si ato krijesat mitike blu.

Ne ditet e shkuara Paul u shfaq neper televizione dhe pati nje sukses te jashtezakonshem. Ilaci i bere ne shtepi ishte me baze "argjenti koloidal", i perdorur perpara zbulimit te penicilines.

Por dicka nuk shkoi si duhet, dhe ilaci jo vetem qe nuk arriti te kuronte ate per te cilen ishte krijuar, por edhe shkaktoi ngjyrimin e cuditshem blu te lekures se tij.

"Tani jam mesuar. Dhe pervec ngjyres blu te lekures, nuk ka patur asnjehere efekte te tjera anesore." ka thene Karson. Megjithate, qe nga viti 1999 argjenti koloidal eshte i jashteligjshem ne Shtetet e Bashkuara sepse shkakton efekte anesore.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Njeriu me lekuren blu
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: