Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.



 
PortaliIndiceGalleriaUltime immaginiCercaRegistratiAccedi

 

  I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

 I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall Empty
MessaggioTitolo: I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall    I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall EmptyMar Feb 28, 2012 12:14 pm

 I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall 1127-300x197


Lorna Baillie pësoi atak në zemër dhe mjekët e mbanin në jetë teknikisht. Pas shumë përpjekjesh të vazhdueshme, mjekët njoftuan familjen e britanikes 49-vjeçare se situata e saj ishte e pakthyeshme, ndaj duhej t’i thoshin lamtumirë përgjithmonë.
45 minuta më vonë, bashkëshorti i Lornës, u përkul dhe i pëshpëriti “Të dua”. Menjëherë ngjyra e fytyrës së saj filloi të ndryshojë dhe pak më vonë, hapi sytë.
Lorna u rikthye në jetë, 3 javë më vonë doli nga reaminacioni dhe shëndeti i saj është përmirësuar. Tashmë ajo e shtrirë në krevat, është në gjendje më të mirë dhe mund të komunikojë me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.
Por më shumë përshtypje të bën fakti se edhe pse ishte cilësuar si “teknikisht e vdekur”, Lorna nuk kishte pësuar dëmtime në tru dhe së shpejti do të fillojë të ecë.
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
I tha “të dua” gruas së vdekur dhe ajo u ngjall
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: