Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.



 
PortaliIndiceGalleriaUltime immaginiCercaRegistratiAccedi

 

 letra dashurie

Andare in basso 
2 partecipanti
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: letra dashurie   letra dashurie EmptyVen Lug 03, 2009 4:10 pm

ishim shum te lumtur dhe te dashuruar nuk e njifsha askend per derisa isha me ty deshira ime e vetme ishe ti kaloni per mrekulli gjdo mment te jetes,viktima ishe ti qe un e shkatrrova at dashuri qe ishte nje shembull ne vendin ton sepse mendoja se do te gjej me mir erdhe te kerkoje doren time,qfar bera un! nuk pranova sepse isha krejtsisht e humbur ne nje rrug se as vet nuk e dija fillova te dilja me tjetrin mendoja se kam marr nje rrug te drejt ja tregova te gjitha sekretet me thonte se me me dashuronte nje dit papritmas e therret ish e dashura e tij tdh lajmrohem un mundohen te me genjejn po un gjithmon e kisha mendjen tek ti! mendoja ku je qfar ben a do te ma kishe ber ti ket JOO kurr sepse me ke dashur pa hile pa genjeshtra me ke dashuruar mu jo parat jo trupin tim un u ndava nga aj dhe fillova te dal me ty,ai ishte aq i brisht saqe kerkoj para nga ti qe tte na ler te qet mendoja se me donte sjkatrrova gjithqka per te dhe aj me kishte dashur vetem per parat e mija ti ishe aj qe mi fale gabimet e pagove at (jepe haraq) qe te me ler mua te qet lotoje ne krehet e mi sepse nuk besoje qe jam kthyer prap tek ti,jam shum krenare per ty por per vete jo sepse kam qen aq e humbur saqe kam qen nje vajz e brisht por prap jam me ty shpresoj se deri ne vdekje do te jemi s'bashku.
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: Re: letra dashurie   letra dashurie EmptyVen Lug 03, 2009 4:11 pm

Dy fjalë që të gëzojn
dy fjalë që të hidhrojnë ,
dy fjalë që tër jetën ta ndryshojn
dy fjalë që kan domethënjen qka ndi unë për ty ,
këto dy fjalë dua që të mi thuashe edhe ti!
dikushë thot se këto dy fjalë nuk jan shumë,
por kan shumë rëndësi ,
me këto dy fjalë mundesh ta ndërtojshë një ardhmëri ,
edhe për këtë dua të ti them ty këto dy fjalë i dashur
TË DUA
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
loved girl

loved girl


Femmina Join date : 17.07.09
Age : 32
Location : elbasan

letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: Re: letra dashurie   letra dashurie EmptyMer Lug 22, 2009 12:16 pm

NDAL- je i arrestuar
AKUZOHESH:per rrembimin e nje zemre te pafajshme.
PER KETE DENOHESH ME-1000 te puthura 100perqafime dhe 1burgimte perjetshem ne zemren time te dua puc
Torna in alto Andare in basso
loved girl

loved girl


Femmina Join date : 17.07.09
Age : 32
Location : elbasan

letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: Re: letra dashurie   letra dashurie EmptyMer Lug 22, 2009 12:22 pm

E lehte, e pa ndiere e pa prekur ndonjeher.nje puthje e mishte rrenqethse e brishte.Nuk kish rendesi kujt i jepej dhe si .Me pas puthjet e tjera ishin si trokitje te dera. puc
Torna in alto Andare in basso
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: Re: letra dashurie   letra dashurie EmptyMer Lug 22, 2009 9:59 pm

loved girl ha scritto:
E lehte, e pa ndiere e pa prekur ndonjeher.nje puthje e mishte rrenqethse e brishte.Nuk kish rendesi kujt i jepej dhe si .Me pas puthjet e tjera ishin si trokitje te dera. puc
Crying or Very sad Crying or Very sad puc u mallengjeva
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato





letra dashurie Empty
MessaggioTitolo: Re: letra dashurie   letra dashurie Empty

Torna in alto Andare in basso
 
letra dashurie
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» fraza dashurie ne gjuhe te huaj
» sms dashurie
» fraza dashurie
» poezi dashurie
» Histori Dashurie

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
 :: dashuria-
Vai verso: