Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.



 
PortaliIndiceGalleriaUltime immaginiCercaRegistratiAccedi

 

 edhe-ne-lidhje-ka-sekrete-sidomos-femrat

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

edhe-ne-lidhje-ka-sekrete-sidomos-femrat Empty
MessaggioTitolo: edhe-ne-lidhje-ka-sekrete-sidomos-femrat   edhe-ne-lidhje-ka-sekrete-sidomos-femrat EmptyGio Giu 16, 2011 5:20 pm

TIRANE-Vajzat, dhe gratë, dinë të fshehin disa gjëra prej të dashurve të tyre dhe burrave. Nuk bëhet fjalë për numrin e viteve apo numrin e të dashurve që ka qenë më parë, por për disa sekrete tjera që as nuk keni menduar se mund t’i shkojë ndërmend. Ja disa nga gjërat që nuk tregohen më shpesh:

Në lidhje me seksin dhe intimitetin ndodhin shumë pengesa në lidhje me komunikimin. Kështu, edhe pse nuk ju ka pranuar, edhe ajo shpesh mendon për seks, por turpërohet ta thotë atë me zë apo të marrë iniciativë. Sado që të jetë dominuese në jetë dhe e suksesshme në karrierë, vazhdimisht do që ju ta drejtoni të paktën në këtë segment të jetës. Nga ana tjetër, kur jeni në rrugë larg saj, ato flenë me bluzën tuaj sepse mban aromë të trupit tuaj.

Në lidhje me shpenzimet dhe gjërat financiare: kur shprehet, ta ndajmë llogarinë e restorantit do të thotë realisht, paguaje ti, ndërsa çmimin e fustanit, këpucët apo ndonjë veshje kur ua thekson më zë të lartë, është të paktën me 30 për qind “ulje”, do te thote"ma bli". Kjo e fundit në mënyrë të veçantë vlen për burrat të cilët e ndajnë buxhetin familjar.

Kur janë emocionet në pyetje, jini shumë të kujdesshëm. Kur mendoni se është e nervozuar dhe ka dëshirë të vazhdueshme për debat, në fakt do vetëm përkujdesje. Ndërsa kur jeni i nervozuar dhe ajo nuk ka treguar një reagim të veçantë – mos u çuditni. Deri tani e keni bërë të qajë më shumë se sa mund të mendoni.

Për në fund, pyetje e përjetshme. Kur vajzën do ta pyesni: “Çfarë ke?” dhe përgjigjet “Asgjë”, mos i besoni.
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
edhe-ne-lidhje-ka-sekrete-sidomos-femrat
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» Femrat të parat fluturojnë në Mars
» Zbulohet se edhe toka ka nje unaze
» Kutite e zeza edhe ne automjetet personale
» Vertetohet fakti qe edhe midis yjeve ka oksigjen

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
 :: dashuria-
Vai verso: