PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 E bën gati për luaneshën Else

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

E bën gati për luaneshën Else Empty
MessaggioTitolo: E bën gati për luaneshën Else   E bën gati për luaneshën Else EmptyMer Ago 31, 2011 10:04 pm

E bën gati për luaneshën Else 27-else-2_2708111354_1

Ky trajner i guximshëm jo vetëm që e trajton luanin Jamu, por kujdeset për të duke i krehur flokët, pastruar thonjtë dhe duke e lyer me manikyr. Kjo përgatitje që po bëhet këtë sezon për 9 vjeçarin Jamu po bëhet për ta bërë atë të parrezistueshëm përpara së dashurës së tij Elsa, dhe për t’i ndihmuar që ata të afrohen për t’u mbarësuar.

Alex, 50 vjeç, nga Oxfordshire, me zanat është shofer kamionësh, por viteve të fundit ka punuar në parkun Johannesburg, në Afrikën e Jugut.

Ai ka thënë: “Unë përdor një spërkatës flokësh që i bën qimet e Jamut më me shkëlqim. Kjo gjë e ndihmon atë që të jetë më i pashëm pranë partneres”, transmeton LajmeShqip

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
E bën gati për luaneshën Else
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: