PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Messaggi senza risposta
 Forum ArgomentiMessaggi
Ultimo messaggio
Nessun nuovo messaggio

Prezantoni veten në forum

Prezantoni veten në forumPasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) ...
36Dom Ago 21, 2011 2:17 pm
AL.DO Pershendetje!!
Nessun nuovo messaggio

Përshëndetje dhe Urime

Përshëndetje dhe UrimeKëtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh, Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit.
Moderatori: Administrators, Moderators
726Lun Gen 17, 2011 7:01 pm
AL.DO prezantohu
Nessun nuovo messaggio

Dedikuar Shqiperise

Dedikuar ShqiperiseNenforumi ku do te zbuloni perlat dhe bukurite e fshehura te Shqiperise. Vendet me te bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqiperise.
77Sab Giu 11, 2011 10:14 am
AL.DO 	 Bregu shqiptar në 10 zbulimet më të mëdha në botë
Nessun nuovo messaggio

Gallery Albumi Fotografik

Gallery Albumi FotografikKetu mund te postoni fotografi nga me te ndryshme skip to main | skip to sidebar. FOTO TE V.I.P SHQIPTAR. http://universal.lovelyforum.net. Elvana Gjata & Ledri ... NEW - ME TE REJAT ... FOTO TE V.I.P SHQIPTAR
614Sab Giu 11, 2011 10:52 am
AL.DO Foto qesharake - interesante
Nessun nuovo messaggio

Rinia Shqiptare

Rinia ShqiptareCfare mendoni per rinine shqiptare? Ketu mund te shkruani kritikat , lavderimet dhe keshillat tuaja.
66Sab Giu 11, 2011 10:33 am
AL.DO sa ndikohet rinia shqiptare nga politika??
Nessun nuovo messaggio

KURIOZITETE

KURIOZITETEKETU DO GJENI KURIOZITE NGA VENDI DHE BOTA
182195Mar Set 11, 2012 10:30 pm
AL.DO Foto sa 1000 fjalë
Nessun nuovo messaggio

zone e lire

zone e lireshkruani cte doni por jo te thyeni rregullat ktu mund te hapni tema te ndryshme
Moderatori: Administrators, Moderators
22Dom Giu 07, 2015 9:56 pm
AL.DO alksw.blogspot.com Blogeri me i ri rreth makinave
Nessun nuovo messaggio

filmat me te fundit

filmat me te funditHere you can post videos to the latest and the most beautiful ones and movies Also free to download and watch
Moderatori: Administrators, Moderators
shkarko filma falas, SHKARKO FILMA NE HD, shiko filma online
238242Sab Apr 07, 2012 10:46 am
ong_gioi Act.of.Valor.2012.KORSUB.720p.HDRip.H264_IND.mkv (2,52 GB)
Nessun nuovo messaggio

programe per pc

programe per pcHere you can download software for your PC
Moderatori: Administrators, Moderators
PROGRAME PER MAKINA
171204Lun Mag 11, 2015 10:01 am
AL.DO MY BLOGGER -READ IT!-GJITHSHKA RRETH MAKINAVE KLIKO LINKUN
Nessun nuovo messaggio

shkarko muzike

shkarko muzikeThis area belongs to the music section here can only switch the topic to write about music You can also download your favorite songs
Moderatori: Administrators, Moderators
00
Nessun nuovo messaggio

Per Te Qeshur

Per Te Qeshurky seksion i perket vetem humorin
Moderatori: Administrators, Moderators
4477Dom Mag 22, 2011 10:35 pm
AL.DO Lepuri i zgjuar
Nessun nuovo messaggio

dashuria

dashuriaketu mund te shkruani gjithshka rreth ndjenjes me te bukur qe lind dhe vdes me njeriun :D
Moderatori: Administrators, Moderators
3081Ven Ago 12, 2011 12:24 pm
SeNoRiTa Perse je ende 'single'?
Nessun nuovo messaggio

shkolla

shkollagjithshka rreth shkolles.
Moderatori: Administrators, Moderators
1128Mar Mar 15, 2011 6:57 pm
enxhi biraku ke lende urreni me shum dhe pse?
Nessun nuovo messaggio

Letërsia Shqiptare

Letërsia ShqiptareMijëra krijime nga poetët dhe shkrimtarët më të njohur shqiptarë. Kollazh i letërsisë së vjetër dhe të re Shqiptare.
1010Mar Ago 16, 2011 10:18 pm
AL.DO Gjuhë & letra shqipe..
Nessun nuovo messaggio

Organizata, Kombetare dhe Nderkombetare

Organizata, Kombetare dhe NderkombetareQuick Navigation Organizatat, Kombetare dhe Nderkombetare Fillimi ... lista e organizatave kombetare dhe nderkombetare shqiptare ...
77Mar Lug 26, 2011 9:21 pm
AL.DO OFERTA KERKESE PUNE
Nessun nuovo messaggio

sondazhe

sondazheketu te gjith mund te zgjedhin dhe te votojne rreth atij qe i pelqen
Moderatori: Administrators, Moderators
00
universi juaj Empty
Argomenti attivi del giorno
Top 20 postatori del giorno
Top 20 postatori del forum
Chi è online?
Chi è online?I nostri utenti hanno pubblicato un totale di 1066 messaggi
Abbiamo 514 membri registrati
L'ultimo utente registrato è AntonDeda
In totale ci sono 2 utenti online: 0 Registrati, 0 Nascosti e 2 Ospiti
Il numero massimo di utenti online contemporaneamente è stato 107 il Ven Mag 13, 2011 11:50 pm

Utenti registrati: Nessuno
Nessun membro compie gli anni oggi
Nessun utente compirà gli anni nei prossimi 7 giorni
Legenda : [ Administrators ][ Moderators ]

Nuovi messaggiNuovi messaggiNessun nuovo messaggioNessun nuovo messaggio  Sezione chiusaSezione chiusa