PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 prezantohu

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: prezantohu   prezantohu EmptyVen Lug 03, 2009 5:07 pm

hi!

Pasi te regjistroheni ne forum jeni te lutur te beni prezantimin tuaj ketu. mudn tia nisni nga te doni nga emri mosha qyteti etj.faleminderit qe je dhe ti ne kete forum se bashku argetohemi me shum
prezantohu 210517

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyMar Lug 14, 2009 6:04 pm

un jam aldo krijuesi i ketij forumi
shpresoj tia kalojme sa me mir se bashku .dhe te argetohemi sa me shum
nje falenderim special shkon per gjith forumistet. prezantohu 598350

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
ina mema
moderator
moderator
ina mema

Femmina Join date : 19.07.09
Age : 26

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyMar Lug 21, 2009 4:26 pm

ckemi un jam ina.jam 16 vjece.jam nga elbasani.sapo mbarova klasen e 9
Torna in alto Andare in basso
drama qweenFemmina Join date : 19.08.09
Age : 27
Location : in the ice cream shop

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyMer Ago 19, 2009 5:46 pm

jam aurora nga elbasani jam 17 vjec dhe kete vit futem ne vit te trete te dhaskal todri ....super cool ky forumi Wink
Torna in alto Andare in basso
Zio_PinoMaschio Join date : 05.07.09

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyVen Ago 21, 2009 12:42 pm

drama qween ha scritto:
jam aurora nga elbasani jam 17 vjec dhe kete vit futem ne vit te trete te dhaskal todri ....super cool ky forumi Wink
thnx you are wellcome prezantohu 210517
Torna in alto Andare in basso
enxhi biraku

enxhi biraku

Femmina Join date : 25.12.10
Age : 26
Location : elbasan

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyLun Gen 17, 2011 6:01 pm

heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy im enxhi i'm 17,,,, and i'm new here Rolling Eyes
Torna in alto Andare in basso
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu EmptyLun Gen 17, 2011 7:01 pm

enxhi biraku ha scritto:
heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy im enxhi i'm 17,,,, and i'm new here Rolling Eyes
je dhe moderatore mos e harro cheers prezantohu 210517 mirseerdhe puc

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
Contenuto sponsorizzato
prezantohu Empty
MessaggioTitolo: Re: prezantohu   prezantohu Empty

Torna in alto Andare in basso
 
prezantohu
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Përshëndetje dhe Urime-
Vai verso: