PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

  2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh!

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

 2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh! Empty
MessaggioTitolo: 2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh!    2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh! EmptyLun Dic 05, 2011 6:40 pm

 2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh! Foto24


Një projektues japonez ka krijuar një pemë Krishtlindjesh me fije prej ari të kulluar.
Nuk besojmë se është frymëzuar nga Krishtlindjet që po afrojmë, por nga moda dhe luksi.
Dizanjuesi japonez Ginza Tanaka paraqiti krijimin e tij që me siguri do të impresionojë shumë të pasur në botë.
Pema prej floriri kushton 2 milion dollarë. Ajo peshon 12 kg dhe të gjithë stolitë dhe zbukurimet janë prej floriri.
Bëhet fjalë për pemën më të shtrenjtë në botë që është krijuar ndonjëherë dhe momentalisht ajo ka dalë për shitje vetëm në dyqanin e Tanaka në Tokio.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
2 milion dollarë… për një pemë Krishtlindjesh!
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: