PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli!

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli! Empty
MessaggioTitolo: Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli!   Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli! EmptyGio Mar 01, 2012 2:30 pm

Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli! F1_01arkivol1330595494Pekin, 1 mars - Një kineze 95 vjeçare ka shokuar bashkëfshatarët e sajë, pasi që nga arkivoli i sajë ka dalë gjashtë ditë pasi e kanë shpallë të vdekur.

Li Xiufeng është 95 vjeçare, e cila “faktikisht” është ngjallur nga të vdekurit, sepse, pasi ka rënë në banjo dhe ka marrë lëndime në kokë, të gjithë kanë menduar dhe vlerësuar se nga lëndimet ajo ka vdekur.

Duke pasur parasysh se ajo nuk ka dhënë shenja jete, dy ditë pas “vdekjes”, fqinjët e sajë kanë sjellë arkivolin për ta varrosur, sepse ajo ka jetuar e vetmuar. Arkivolin e kanë mbajtur të hapur, për të mundësuar të gjithëve që të falen me të.

Mirëpo, pas disa ditësh, kur kanë ardhur bashkëfshatarët dhe miqtë në shtëpinë e sajë, për ta marrë arkivolin dhe për ta varrosur, 95 vjeçaren Li, e kanë gjetur afër shporetit duke gatuar-zier diçka.

Të gjithë janë shtangur nga situate shokuese, ndërsa plaka Li, ka thënë “ se është zgjuar nga një gjum i çuditshëm dhe është shumë e uritur, prandaj së pari do të ushqehet e pastaj do të shoqërohet me ata”-transmeton INA njoftimin e Orange News

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Pas gjashtë ditëve del nga arkivoli!
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: