PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 burrat ne parajse

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

burrat ne parajse Empty
MessaggioTitolo: burrat ne parajse   burrat ne parajse EmptyLun Set 07, 2009 2:45 pm

Dy
burra ne parajse: Njeri:Une kam vdekur i ngrire! Po ti me thuaj pak si
ke vdekur? Tjetri:Une kam vdekur nga nje infarkt ne zemer nga
gezimi.-Po si keshtu?-pyet ai .Tjetri:Po ja me thane qe gruaja po me
tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me
shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen!Aty u
gezova aq shume saqe vdiqa nga gezimi!Me inat ia kthen ky:-Idiot perse
nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy!!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
burrat ne parajse
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: