PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 Bushi

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Bushi  Empty
MessaggioTitolo: Bushi    Bushi  EmptyGio Gen 20, 2011 7:58 pm

Gjate nje fushate neper Amerike, presidenti Bush viziton edhe nje shkolle dhe shpjegon atje politiken e qeverise.
Me pas ai thote qe ishte i gatshem tu pergjigjej pyetjeve.
I pari qe pyet eshte Bobi:
Zoti president une kam 3 pyetje :
1- Si ka mundesi qe ju jeni president nderkohe qe moret me pak vota se kundershtari?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa arsye ?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima ishin sulmet me te medhaja terroriste ne bote?
Ne kete moment bie zilja e pushimit edhe te gjithe nxenesit dalin nga klasa.
Pas pak kthehen nga pushimi dhe Bush-i eshte prape i gatshem te pergjigjet pyetjeve.
Tani pyet Mark-u:
Zoti president une kam 5 pyetje:
1-Pse jeni president dhe fituat me pak vota?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa shkak?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima jane sulmi me i madh terrorist?
4-Pse zilja e pushimit sot ra 20 min me heret?
5-Ku eshte Bobi?

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
Bushi
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Per Te Qeshur-
Vai verso: