PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 DiskAlarm 1.0.3974 Portable

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

DiskAlarm 1.0.3974 Portable  Empty
MessaggioTitolo: DiskAlarm 1.0.3974 Portable    DiskAlarm 1.0.3974 Portable  EmptyDom Feb 13, 2011 12:16 am

DiskAlarm 1.0.3974 Portable


WinApp | DiskAlarm 1.0.3974 Portable | 5.06 MB


DiskAlarm 1.0.3974 Portable DiskAlarm është një program i vogël dhe të thjeshtë që shkon në sistem tray dhe alarme kur temperatura hard drive tuaj tejkalon një kufi të përcaktuar. Ju mund të zgjidhni me anë të tray mesazh sistemit ose njoftim të shëndoshë (ose të dyja), rregulloje temperaturën pragun dhe të matur me gradë Fahrenheit dhe të njësive Celsius. DiskAlarm mbështet makinë të shumta. Portativ, pa instalim e nevojshme.

Temperatura e hard drive Shiko dhe të marrin alarme nëse temperatura kalon vlerën e programuar. DiskAlarm ju lejon të shikoni dhe të të alarmuar e temperaturës e hard drive tuaj në kohë reale. Dashuri dhe alarmet vizuale janë të aktivizuar në qoftë se temperatura e fort të zgjedhur e kalon vlerën e programuar. Temperaturat janë shfaqur në Celsius Fahrenheit dhe. Me opsionin "System Tray", këshilla tullumbace të shfaqet në tabaka taskbar

DiskAlarm 1.0.3974 Portable DiskAlarm is a small and simple program that runs in the system tray and alerts you when your hard drive temperature exceeds a defined threshold. You can choose via system tray message or sound notification (or both), customize the threshold temperature and measure with Fahrenheit and Celsius units. DiskAlarm supports multiple drive. Portable, no installation required.

View hard drive temperature and receive alerts if temperature exceeds programmed value. DiskAlarm allows you to view and to be alerted of temperature of your hard drive in real time. Sounds and visual alarms are activated if the temperature of the selected hard drive exceeds the programmed value. Temperatures are displayed in Celsius and Fahrenheit. With the "System Tray" option, balloon tips appear in the taskbar tray
Size: ( 5.06 MB )
Password: ( kosovadc )

Download Mediafire.com

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
DiskAlarm 1.0.3974 Portable
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: programe per pc-
Vai verso: