PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz...

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz... Empty
MessaggioTitolo: Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz...   Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz... EmptyVen Mag 06, 2011 8:39 pm

Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz... Thumb-avion_airbus_a380

Dihet qe kompania Airbus eshte nje nga kompanite me te fuqishme ne prodhimin dhe tregetimin e avioneve,si atyre Chargo,po ashtu dhe te transportit te pasagjereve.Avioni Airbus 380 eshte avioni me kapacitete transporti me te medha qe njeh historiku i fluturimit te pasagjererve.

Kostoja e ketij avioni leviz nga 320-350 milon dollare.Por kohet e fundit kompania flete per nje porosi te vecante nga nje person i pa deklaruar publikisht,per nje avion te kesaj madhesie,per perdorim privat.

Viganit A380 do ti behen modifikime te brendshme sipas porosise së hartuar nga bleresi. "Projekti Trinity",keshtu eshte emëruar projekti per modifikimin e tij,përmban një dhomë ngrënie masive dhe madje edhe një vaskë hidromasazhi dhe shume arredime te tjera.

Baza në te cilen po behen punimet per porosine e bleresit misterioz te A380 eshte ne zonen industriale te Nju Jork,dhe ne te punon e drejton punimet,projektuesi Ed se Doret.

Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz... Airbus-A380-5

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Nje Airbus A380 blihet nga nje bleres misterioz...
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: