PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit Empty
MessaggioTitolo: Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit   Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit EmptySab Giu 11, 2011 10:13 am

Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit


Enlarge this imageReduce this image Click to see fullsize
Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit 35834TIRANE-
Bregdeti i Jonit mbetet i preferuari i kryeqytetasve për të kaluar
pushimet e verës. Bukuritë mahnitëse që ofron riviera shqiptare nga
Saranda në Vlorë tërheqin qytetarët të rikthehen sërisht në jug të
vendit për të pushuar.

“Në Ksamil kënaqemi, është cdo gjë në
rregull. Do të pushojmë në Vlorë sepse bregdeti është shumë i bukur, më
mirë se Durrësi” shprehen qytetarët.

Por ka edhe nga ata të
cilët shprehen të pakënaqur për ti kaluar pushimet në vend dhe
preferojnë shtetet e tjera. Arsyet janë nga më të ndryshmet, nga cmimet
e kripura deri tek papastërtia e plazheve.

“Pushimet do ti
kalojmë në Mal të Zi, atje është më mirë më pastër prandajdo të shkojmë
atje. Cmimet, higjiena na bëjnë të mos i kalojmë pushimet në Shqipëri”
thonë qytetarët e Tiranës.

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Pushimet e verës kryeqytetasit preferojnë brigjet e Jonit
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: Dedikuar Shqiperise-
Vai verso: