PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyMar Giu 14, 2011 9:59 am

DUKE MARRE PARASYSH SE REKLAMIMET JAN MASHTRIME NE NDIHME PER TI NDALUAR EKZISTON FAQKA E INVESTIGIMIT http://ptc-investigation.com/ E CILA TREGON SE KUSH FAQE FUNSKIONON KUSH TE PAGUAN DHE KUSH TE MASHTRON.

DY NDER FAQET METE SUKSESSHME DHE ME TE PAGUARA JAN CLIXSENSE.COM DHE NAVBUX.COM


FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Banner468x60

Sign up to NavBux today!

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
arbnor_76Maschio Join date : 03.07.11

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: Re: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyDom Lug 03, 2011 1:46 pm

Fito LEK me SHARECASH 100%- E-Book ne SHQIP
Pershendetje ALDO eshte e vertet se paguajn por eshte edhe humbje kohe per te perdorur PTC ose Bux site me to mund te fitosh vetem sa per nje domen vjetor e jo me shum. Edhe une kam perdorur gjat kohe keto por 5 - 6 muajt e fundit kam filuar te perdori CPL te cilet paguajne me shum tash jam duke e perdorur Sharecash te cilet pagajne per shkarkim file prej 0.60 e deri me disa dollar per nje shkarkim kam arit qe keto tre muajt e fundit te mar edhe nga 200 - 250 $ ne muaj edhe ate me 50 fajle e jo ma shum shiqo web tim http://www.freenewsoftware.info .
Te preferoj te provosh ja ku e ke edhe Librin si tutorial dhe linkun referues per registrim : mediafire.com ?03suyuudks131d7

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Sharecash3
FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Image-7F1B_4DCA2BA7
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: Re: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyLun Lug 04, 2011 7:23 am

shum faleminderit per informacionin esht mjaft i vyer si per mua dhe per kedo qe esht i interesuar te fitoj dicka ne mynyre online per momentin po perdorja cramit.in po dhe ky sharecash nuk qenka keq te pergezoj

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: Re: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyVen Lug 08, 2011 10:21 am

ok vellla urime per fitimet qe merr nga sharecash dhe shpresoj se do fitosh edhe me shum .
e shikova edhe faqen qe e paske dhe me pelqeu shum .
e downladova edhe libren te shohim se qfar thot
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo https://www.facebook.com/Epabesushme
rmaxhuniMaschio Join date : 22.07.11

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: A ka naj ndihm    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyDom Lug 24, 2011 12:10 am

A kishit mujt mem ndihmu ne Sharecash si funksionon si shkarkohen gjerat me te edhe per navbux nese ben me dit si kryhet nje regjistrim
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: Re: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON EmptyDom Lug 24, 2011 12:22 pm

Sharecash ka sponsor ka biznese qe financojn me para tek sharecash per me ngrit biznesin e tyre , dhe ti nese don me shkarku ndonje file sharecash e bllokon shkarkimin e filit dhe ti pa e plotesuar oferten (e cila vendoset nga bizneset ) nuk mundesh me shkarku file .

keshtu se pari fiton biznesi duke i kryer pun shkarkuesi (ne varet se qfar ai deshiron psh , ma e leta esht e kerkon nje E-mail tendin ku pastaj permes saj te dergon ai qfar te doj te rejat rreth biznesit te tij apo..., ka qe thot hyr ne ket faqe luaj me ket loj nje ore etj.(pa e plotesuar oferten mir nuk mundesh me shkarku)

se dyti fiton nje perqindje parash personi qe ka ngarkuar filen

se treti fiton nje perqindje parash pak me te vogel sharecash

se katerti ai qe ka shkarkuar filen esht fitues sepse ka shkarkuar filen qe ju ka dasht

(une keshtu jam munduar me i rendit pak a shum sesi funksionon)
ti nese don me marr pak pare duke shkarkuar nuk fiton por duke ngarkuar dhe pastaj ato ngarkimet e tua kur ti shkarkon dikush ti fiton pare.


navbux shko te faqja navbux.com pastaj shko registre ose shko drejtperdrejt nga ky link https://www.navbux.com/register.php
ja shembull qysh me i dhan te dhenat vetem se ti i jep te dhenat e tua normal

Username: artoni17
Password: huj7b7hj333
Confirm Password: huj7b7hj333
Email Address: artoniahc@gmail.com
AlertPay or PayPal Email Address: 48rhnd@gmail.com
Referral: (nje emer te atij qe te ka treguar per kete faqe ose mund ta lesh zbrazt)
Date Of Birth:(muaji se pari )04 (dita) 23. (viti) 1992 ( duhette kesh me shum se 13 vjet per me u regjistru)
Secret Question:kush jam une (nje pyetje sekrete)
Secret Answer: une jam artoni [pergjigje sekrete]
Enter the characters exactly as they appear: 12345 12345 (captcha [quote="rmaxhuni"]o e vogel mo do shkronja po numra dhe ti ata duhet me i shkru ne ket vendin e shprazet))


Do you agree to our Terms of Service? Yes No kliko Yes

pastaj klikoje registre

dhe thot se te esht derguar nje leter ne imboks me te cilen ti duhet ta verifikosh llogarin
dhe hyn tek e-mail yt
shikon nese te ka ardh letra hape dhe lexoje

aty ku thot click this link to active your account ( kshtu disi)
klikon ta qet atu ni url (link)
https://www.navbux.com/blabla

dhe kur te klikon te hapet navbux duke te then thanks that you active your account now you can login( ose kshtu diqka dhe pastaj qdo gje ne rregull dhe hyn ne llogarin tende login

shpresoj te te kem ndihmuar sado pak

rmaxhuni ha scritto:
A kishit mujt mem ndihmu ne Sharecash si funksionon si shkarkohen gjerat me te edhe per navbux nese ben me dit si kryhet nje regjistrim
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo https://www.facebook.com/Epabesushme
Contenuto sponsorizzato
FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty
MessaggioTitolo: Re: FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON    FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON Empty

Torna in alto Andare in basso
 
FITONI PARA ONLINE 100 % FUNKSIONON
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: programe per pc-
Vai verso: