Vuoi reagire a questo messaggio? Crea un account in pochi click o accedi per continuare.



 
PortaliIndiceGalleriaUltime immaginiCercaRegistratiAccedi

 

 Një fluturake gjigante mbi Japoni

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO


Maschio Join date : 28.06.09
Age : 32
Location : elbasan

Një fluturake gjigante mbi Japoni  Empty
MessaggioTitolo: Një fluturake gjigante mbi Japoni    Një fluturake gjigante mbi Japoni  EmptyGio Giu 23, 2011 6:06 pm

Në videon të cilën ua sjellim është xhiruar një formë e pazakontë e fluturakes e cila fshihet pas një reje afër aeroplanit të udhëtarëve nga i cili edhe është xhiruar.

Ende nuk është vërtetuar se për çfarë objekti fluturues bëhet fjalë, por xhirimi ka mahnitur shumë njerëz.

Edhe pse shumica mendojnë se në video shihet vetëm një fluturake e vogël, ka gjithnjë e më shumë njerëz që thonë se pjesa e dukshme është vetëm copëza e një fluturakeje më të madhe e cila fshihet nën re.

Për pjesën e dukshme ekspertët e UFO-ve thonë se janë një lloj “dare” e cila mund të shërbejë për lëshimin e fluturakeve më të vogla, sikur ato në formë të pjatave fluturuese që shpesh i shohim kur flitet për xhirimet e UFO-ve.

Një teori tjetër është se objekti i fshehur ndoshta pret aeroplanët e papërgatitur të udhëtarëve të cilët pastaj i rrëmben.

Ekuipazhin e fluturakes e përbëjnë jashtëtokësorët të cilët kryejnë eksperimente në udhëtarët e aeroplanëve dhe ekuipazhin. Me sa dimë ne, ende askush nuk e ka vërtetuar se për çfarë objekti bëhet fjalë.

Në bazë të xhirimit të cilin ua sjellim ju mund të konkludoni vetë se çfarë po shihni në të vërtetë.


Torna in alto Andare in basso
http://universal.lovelyforum.net
 
Një fluturake gjigante mbi Japoni
Torna in alto 
Pagina 1 di 1
 Argomenti simili
-
» Misteri i kristaleve gjigantë të Naicas
» Termeti ne Japoni zhvendosi 24 m fundin e oqeanit

Permessi in questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum.
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: