PortaliIndiceFAQCalendarioGalleriaCercaLista utentiRegistratiAccedi

Condividi
 

 PJESE KEMBIMI ''AUTO''

Andare in basso 
AutoreMessaggio
AL.DO
administrator
administrator
AL.DO

Maschio Join date : 28.06.09
Age : 28
Location : elbasan

PJESE KEMBIMI ''AUTO'' Empty
MessaggioTitolo: PJESE KEMBIMI ''AUTO''   PJESE KEMBIMI ''AUTO'' EmptyMar Ott 23, 2012 10:16 pm

TEK NE DO TE GJENI CDO GJE QE JU DUHET NGA PJESET ELEKTRIKE DHE XHENERIKE .JEMI PRANE JUSH ME NJE LISTE PREJ 15.000 ARTIKUJSH DHE CMIMESH TE ARSYESHME .

NE VAZHDOJME TE RRITEMI PROFESIONALISHT TASHME OFROJME PJESE PER TE GJITHA MAKINAT JAPONEZE HONDA,SUZUKI,TOYOTA,NISSAN,DAEWOO,ETJ

PJESE KEMBIMI ''AUTO'' 29932010
NA KONTAKTONI CDO DITE TE JAVES NGA ORA 8.00 DERI NE 19.00!JU MIRPRESIM!

VENDNDODHJA:TEK KRYQEZIMI TEK LULET,ELBASAN
CEL:0696378431

_________________
Web hostingkliko ketu :http://alksw.blogspot.com/


KOPJO LINKUN :google.com/+Aldoisaj91
Torna in alto Andare in basso
Visualizza il profilo http://universal.lovelyforum.net
 
PJESE KEMBIMI ''AUTO''
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: programe per pc :: PROGRAME PER MAKINA-
Vai verso: