PortaliIndiceGalleriaCercaRegistratiAccedi

Condividi
 

 Qeni portier (video)

Andare in basso 
AutoreMessaggio
artoni
junior dreamer
junior dreamer
artoni

Maschio Join date : 29.08.10
Age : 27
Location : kosove

Qeni portier (video)  Empty
MessaggioTitolo: Qeni portier (video)    Qeni portier (video)  EmptyGio Mag 19, 2011 10:27 am

Qeni portier (video)


Qeni portier (video)  18-qeni_1805111542_4

Zagreb, 18 maj – Ky qen është i trajnuar
të mbrojë çdo top.
Bigle Purin ka reflekse të shkëlqyera
dhe kap me mjaft mjeshtëri çdo top.
Për më shumë shikoni videon e bashkangjitur.

Torna in alto Andare in basso
https://www.facebook.com/Epabesushme
 
Qeni portier (video)
Torna in alto 
Pagina 1 di 1

Permessi di questa sezione del forum:Non puoi rispondere agli argomenti in questo forum
 :: KURIOZITETE-
Vai verso: